25. výročí DCHB

Dárcovská SMS

Zašlete dárcovskou SMS na 87 777 dle Vašeho výběru v hodnotě 30, 60, nebo 90, Kč ve tvaru:

  • DMS RYBA 30
  • DMS RYBA 60
  • DMS RYBA 90

Děkujeme!

Celoroční sbírka potravin

Pronájem zasedací a školící místnosti

Klub Coolna-DPP

Zařízení: KLUB COOLNA Znojmo
Místo výkonu: Masarykovo nám. 21, Znojmo
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: průběžně
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Robert Knebl

Hledá pracovníky pro dlouhodobější spolupráci!!!

Oblastní charita Znojmo přijme do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Klub Coolna ve Znojmě.

Vhodné pro studenty!

Nástup: dle dohody

Typ úvazku: Dohoda o provedení práce

Místo výkonu práce: Znojmo, Masarykovo nám. 21

Náplň práce:

Práce s dětmi, dospívajícími v klubu či v terénu

Nabízíme:

  • 2 pozice na DPP
  • Možnost přivydělat si a získat praxi v oboru
  • Získání praxe při jednání s klienty
  • Dlouhodobější spolupráci
  • Zajímavou a tvořivou práci v mladém kolektivu
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje

Náplň činnosti:

  • Příprava a plánování aktivit pro děti
  • Účast při skupinové či individuální práci
  • Administrace úkonů
  • Možnost spoluúčasti na akcích či jejich spolupořádání a realizace
  • Účast na poradách týmu

Uvítáme:

  • Schopnost pracovat v týmu
  • Kreativitu, flexibilitu
  • Ochotu se vzdělávat

Požadujeme:

  • Věk minimálně 18 let
  • Aktivní přístup
  • Trestní bezúhonnost

Požadované podklady: (strukturovaný životopis)

Uzávěrka přihlášek: průběžně

Kontaktní osoba: Mgr. Robert Knebl, vedoucí NZDM Klub Coolna Znojmo, coolna@znojmo.charita.cz, mob. 739389275 či vedoucí služby nebo na vedoucí řízení lidských zdrojů Mgr. Radka Růžičková - tel. 604 294 189, email: radka.ruzickova@znojmo.charita.cz