25. výročí DCHB

Celoroční sbírka potravin

Pronájem zasedací a školící místnosti

Pracovník-Fundraiser

Místo výkonu: Dolní Česká 1, Znojmo
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. července
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Radka Růžičková

Pracovní náplň:

  • komunikace a práce s firmami a jejich motivace k firemnímu dárcovství
  • péče o stávající firemní a individuální dárce + zajištění související administrativy (darovací smlouvy atd.)
  • pořádání veřejných sbírek
  • aktivní vyhledávání fundraisingových příležitostí
  • rozvoj individuálního a online dárcovství
  • správa databáze dárců
  • spolupráce na PR aktivitách organizace
  • příprava fundraisingových kampaní a akcí

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • výborná znalost práce s PC, Internetem, programy Office
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Výhodou:

  • zkušenosti z oblasti marketingu či PR
  • zkušenosti s neziskovým sektorem výhodou
  • praxe v oblasti fundraisingu výhodou

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0 (nástup od 1. 7. 2017)
  • zajímavou, kreativní a dynamickou práci
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • vzdělávání
  • dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • flexibilní pracovní dobu

Výběrové řízení bude formou osobních pohovorů. Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu, motivačního dopisu a zpracování návrhu libovolné fundraiserské akce v rozsahu max. A4 nejpozději do 25. 5. 2017 paní Mgr. Radce Růžičkové, e-mail: radka.ruzickova@znojmo.charita.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta.