Národní potravinová sbírka

V sobotu 10. listopadu 2018 se od 08:00 do 18:00 hod. uskuteční v supermarketu Albert (Vídeňská tř.) a v Penny (ul. Přímetická) ve Znojmě 6. ročník Národní potravinové sbírky.

25 let Charity Znojmo

 

Dne 15. února 2018 slavíme 25 let!

Dárcovská SMS

Zašlete dárcovskou SMS na 87 777 dle Vašeho výběru v hodnotě 30, 60, nebo 90, Kč ve tvaru:

  • DMS RYBA 30
  • DMS RYBA 60
  • DMS RYBA 90

Děkujeme!

Celoroční sbírka potravin

Pronájem zasedací a školící místnosti

Klub Coolna Znojmo na 100%!

certifikatKlub Coolna Znojmo úspěšně absolvoval na 100% v kritérií kvality rozvojový audit České asociace streetwork formou externí nezávislé metodické návštěvy a získal osvědčení kvality na 5 let!

V letošním roce tým Klubu Coolna Znojmo spadající pod Oblastní charitu Znojmo absolvoval externí nezávislou metodickou návštěvu, která se provádí v zařízení, které v uplynulých čtyřech letech absolvovalo inspekci MPSV. Externí metodická návštěva se zaměřovala na tyto oblasti:

Ochrana práv, uzavírání smluv, proces individuálního plánování a výstup z inspekce MPSV.

Metodická návštěva konstatovala následující skutečnosti: Sociální služba Klub Coolna Znojmo je poskytována kvalitně v souladu s hodnotami České asociace streetwork (ČAS).

ČAS si jako své hodnoty definovala prestiž, odvahu, svobodu, osobní růst, porozumění, smyls, přijetí, opravdovost a nadhled. A konstatovala, že sociální služba Klub Coolna Znojmo má nastaveny procesy, které vedou k trvalému rozvoji kvality. Ty budou dále ČASem sledovány a ověřovány.

Zařízení prošlo na 100% kritérií kvality stanovených metodikou Rozvojového auditu ČAS pro nízkoprahová zařízení a terénní programy dosáhl výsledku „prošel bez připomínky“ a z metodické návštěvy v podobě rozvojového auditu vyplynulo, že zařízení je příkladem dobré praxe v oboru. 

NZDM Klub Coolna Znojmo, tak získalo osvědčení kvality na 5 let, které bylo zařízení zasláno a uděleno oficiálně v minulém měsíci.

 

Mgr. Robert Knebl

vedoucí služby