Národní potravinová sbírka

V sobotu 10. listopadu 2018 se od 08:00 do 18:00 hod. uskuteční v supermarketu Albert (Vídeňská tř.) a v Penny (ul. Přímetická) ve Znojmě 6. ročník Národní potravinové sbírky.

25 let Charity Znojmo

 

Dne 15. února 2018 slavíme 25 let!

Dárcovská SMS

Zašlete dárcovskou SMS na 87 777 dle Vašeho výběru v hodnotě 30, 60, nebo 90, Kč ve tvaru:

  • DMS RYBA 30
  • DMS RYBA 60
  • DMS RYBA 90

Děkujeme!

Celoroční sbírka potravin

Pronájem zasedací a školící místnosti

Další činnost

Kromě sociálních a zdravotních služeb má oblastní charita Znojmo další činnosti:  

Postní almužna

nabízí všem věřícím, rodinám s dětmi, dětem v náboženství, mládeži, dospělým i farním společenstvím vhodně prožít postní dobu. Máte zájem se do této starobylé tradice zapojit?více informací

Krizový dobrovolný tým

poskytuje pomoc obětem nenadálých událostí, krizových situací, hromadných neštěstí, živelných katastrof a podobných neštěstí.

Pomoc na Ukrajině

Na Ukrajině pomáháme od roku 1999. Nyní pomáháme Adopcí na dálku chudým rodinám s dětmi a financujeme léčebné výlohy vážně nemocných dětí. Dále podporujeme Svíčkovou dílnu, která zaměstnává tělesně postižené.

Charitní šatník

V charitním šatníku třídí dobrovolní pracovníci vybrané oděvy. Přebývající oděvy jsou ve spolupráci s Diecézní charitou Brno odváženy všude tam, kde je potřebují sociálně potřební lidé.

 Pravidla výdeje materiální pomoci.pdf

Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám II

Potravinová a materiální pomoc je určena pro materiálně deprivované rodiny s dětmi, osoby bez domova, osoby ohrožené ztrátou bydlení, neúplné rodiny se sníženou pracovní intenzitou a další osoby ve vážné sociální nouzi.