25 let Charity Znojmo

 

Dne 15. února 2018 slavíme 25 let!

Dárcovská SMS

Zašlete dárcovskou SMS na 87 777 dle Vašeho výběru v hodnotě 30, 60, nebo 90, Kč ve tvaru:

  • DMS RYBA 30
  • DMS RYBA 60
  • DMS RYBA 90

Děkujeme!

Celoroční sbírka potravin

Pronájem zasedací a školící místnosti

Koláč pro Hospic

Dne 3. 10. 2018 od 8:00 do 17:00 hod. na ulici Obroková ve Znojmě a v Moravském Krumlově. Přijďte podpořit dobrou věc! více informací

Další činnost

Kromě sociálních a zdravotních služeb má oblastní charita Znojmo další činnosti:  

Postní almužna

nabízí všem věřícím, rodinám s dětmi, dětem v náboženství, mládeži, dospělým i farním společenstvím vhodně prožít postní dobu. Máte zájem se do této starobylé tradice zapojit?více informací

Krizový dobrovolný tým

poskytuje pomoc obětem nenadálých událostí, krizových situací, hromadných neštěstí, živelných katastrof a podobných neštěstí.

Pomoc na Ukrajině

Na Ukrajině pomáháme od roku 1999. Nyní pomáháme Adopcí na dálku chudým rodinám s dětmi a financujeme léčebné výlohy vážně nemocných dětí. Dále podporujeme Svíčkovou dílnu, která zaměstnává tělesně postižené.

Charitní šatník

V charitním šatníku třídí dobrovolní pracovníci vybrané oděvy. Přebývající oděvy jsou ve spolupráci s Diecézní charitou Brno odváženy všude tam, kde je potřebují sociálně potřební lidé.

 Pravidla výdeje materiální pomoci.pdf

Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám II

Potravinová a materiální pomoc je určena pro materiálně deprivované rodiny s dětmi, osoby bez domova, osoby ohrožené ztrátou bydlení, neúplné rodiny se sníženou pracovní intenzitou a další osoby ve vážné sociální nouzi.