25 let Charity Znojmo

Dne 15. února 2018 slavíme 25 let!

Dárcovská SMS

Zašlete dárcovskou SMS na 87 777 dle Vašeho výběru v hodnotě 30, 60, nebo 90, Kč ve tvaru:

  • DMS RYBA 30
  • DMS RYBA 60
  • DMS RYBA 90

Děkujeme!

Celoroční sbírka potravin

Pronájem zasedací a školící místnosti

Koordinátor Tříkrálové sbírky

Místo výkonu: Znojmo
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. ledna 2019
Výběrové řízení: Ano

Pracovní náplň:

  • komunikace a práce se zástupci obcí, dobrovolníky, s kněžími a jinými osobami, které zajišťují sbírku v okrese
  • zajišťování dobrovolníků k zapojení do Tříkrálové sbírky
  • pořádání jiných veřejných sbírek
  • práce s dobrovolníky, evidence, komunikace
  • správa databáze výstupů ze sbírek
  • spolupráce na PR aktivitách organizace
  • příprava kampaní a akcí na podporu Tříkrálové sbírky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • výborná znalost práce s PC, internetem, programy Office
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Výhodou:

  • zkušenosti z oblasti marketingu či PR
  • zkušenosti s neziskovým sektorem výhodou
  • znalost farností v okrese Znojmo

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0
  • nástup od 1. 12. 2018
  • zajímavou, kreativní a dynamickou práci
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • vzdělávání
  • dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • flexibilní pracovní dobu

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 23. 11. 2018 paní Mgr. Radce Růžičkové, e-mail: radka.ruzickova@znojmo.charita.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení zrušit v případě, že se nenajde vhodný uchazeč o tuto pracovní pozici.