Jak pomohla Charitní pečovatelská služba

Takové obyčejné věci, jako je příprava jídla, vykoupání se, nákup nebo jen umytí nádobí. Jde o běžné činnosti, které každý den zvládáme a děláme, ale jen do té doby, než nám zdraví dovolí.

Nastane situace, kdy nám není zdravotně nejlépe, a dostaneme se do nemocnice. V nemocnici jste nějakou tu dobu a po příchodu z ní, zjišťujete, že již nezvládnete, to co jste pře tím zvládali. Nejde Vám tak dobře nachystat si jídlo, do obchodu si stěží nebo již vůbec nedojdete. S  vykoupáním, to je taky špatně, protože nepřekročíte hranu vany a vykoupat se nemůžete.

Řeknete si: „Co teď!“ chvíli jsme danou věc velice rozvažovala, ale protože dané běžné činnosti jsme nezvládala čím dál, tím více, dala jsem si odvahy a zavolala na tel 731 402 781 p. Valové na Charitní pečovatelskou službu Znojmo. S ní jsem svoji situaci konzultovala a společně jsme pro mě nastavili pomoc. Každý den teď ke mně chodí paní pečovatelka J. a mně se vyřešily všechny moje obavy, co a jak budu zvládat a dělat. Společně si velmi rozumíme a zvládáme, jak přípravu stravy,  koupání, nákupy a vlastně celou domácnost.

Toto je můj příběh, který stojí za sdělení a pokud jste někdo ve stejné nebo podobné situaci, neváhejte požádat o pomoc tak jako já.

Všechny zdravím paní D.